| anonim_4396 a întrebat:

Heeelllp! am niște vitamine de la Doppel Herz aktiv A-Z luteina laughing) sunt niște pastiluteee mai lungi așa, se inghit?. sau? cum că sunt mult prea lunguiete pentru a fi inghitite

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Da,se inghit, sunt comprimate pentru administrare orala. Daca nu poti sa inghiti intreaga pastila injumatateste-o si ia 2 jumatati.Am luat si eu acelasi produs dar eu am inghitit-o intreaga, am putut.
Sanatate si o zi faina.

2 răspunsuri:
| Cortex a răspuns:

Am luat aceleasi vitamine, ele se inghit dupa 15 minute de la masa, daca nu le poti inghiti incearca sa le rupi in doua si le iei pe rand.Si ai grija sa iei cate una pe zi, nu mai mult.

| VivianaVioleta a răspuns:

Multumesc mult de tot