| BountyLoverXD a întrebat:

Am cosuri urate pe spate, mai exact spre ceafa, si nu stiu ce sa fac cu ele! Ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Gabriela_Mihaela_1990 a răspuns:

Eu când am avut coșuri pe spate am mers la un doctor.
Medicul mi-a zis sa caut ulei 100% pur de arbore de ceai(tea tree) de la Thursday Plantation si sa pun câteva picături in gelul de dus si in șampon.
Am mai schimbat săpunul normal cu un săpun organic pe baza de ulei pur de arbore de ceai pentru a controla mai bine excesul de sebum.
După câteva folosiri, coșurile au început sa se usuce, si apoi au dispărut complet.

| teonel2 a răspuns:

Am avut si eu probleme de acest fel.Iti recomand sa te consulti cu un demartolog de specialitate.