| roxanik_5050 a întrebat:

Buna TPU:*:*. cum sa fac sa mai mai am multe cosuri pe spate? va rog ajtatima.am banchetul peste cateva saptamani si am rochita fara bretele si se vad urate cosurile dupa spate cum sa le elimin?/ va rog ajutati-ma fundita.

6 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Incearca cu Zynerit sau daca nu incearca sa te bronzezi nu o sa mai fie vizibile chiar asa tare.Bafta tongue

| roxanik_5050 explică:

Dus fac in fiecare zi... dammm...:p

| MsPisic a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problemastraight face
incearca prima oara o crema exfolianta, preferabil de la PLAFAR...si apoi o crema.mie una mi-au trecut(atunci) cu o crema hidratanta, de corp...normala si cu un spray de corp de la Avon.acum depinde foarte mult si de ce fel de piele ai.

| Mirel_8882 a răspuns:

Se fac din cauza transpiratiei, fa dus zilnic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tamponeaza zilnic zonele afectate cu o bucata de vata inmuiata in spirt.Pentru cosurile de pe spate ar trebui sa fie suficient.In cazul in care nu se vor trece pana atunci,poti sa-ti iei un bolero(se gasesc diferite modele, atat cu maneci scurte, cat si cu maneci lungi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi cer scuze pentru postarea dubla(cauzata de o mica greseala).