| happy24 a întrebat:

Vreu sa-mi decorez camera dar nu cam am idee cum.e o camera simpla cu dormitor,masa de calculator si alte lucruri,, as vrea ceva mai copilaresc dar nu cu benzi desenate si chestii... Puteti sa-mi dati ceva idei?

3 răspunsuri:
| nimenisinimik a răspuns:

Incearca sa tragi niste postere la imprimanta si sa faci un perete personalizat!

| LoLiLop a răspuns:

Nu e chiar copilaresc, dar daca nu ai multe lucruri si camera e spatioasa iti sugerez stilul japonez. Daca nu, atunci vopseste peretii in culorile tale preferate si foloseste diferite obiecte de decor care iti plac tie. Nu trebuie neaparat sa se asorteze sau ceva de genul. Asimetria (inegalitatea) si contrastele sunt mult mai frumoase decat uniformitatea.

| happy24 explică (pentru LoLiLop):

Mersi mult de sfaturi.))