| Sara2 a întrebat:

Pe parul saten deschis-roscat natural (nevopsit niciodata) iese nuantator blond? vreau sa ma vopsesc blonda dar inainte vreau sa incerc nuantatorul ca sa vad daca ma prinde bine, oare iese culoarea sau nu prea il deschide?

3 răspunsuri:
| KryssuxD_9221 a răspuns:

Culoarea o sa iasa, acum depinde si ce nuantator folosesti (marca) dar daca ai parul saten deschis-roscat nu inteleg de ce ai vrea sa te vopsesti. E o culoare super frumoasa happy

| biankaby a răspuns:

Nici vorba blondul e pretentios, nu merge cu nuantator, el se oloseste dp ce te-ai vopsit dc vrei sa-ti revigorez culoarea sau dc vrei sa te platinezi

| Sele a răspuns:

Pai nu iti iese...Ca am incercat si eu cu nuantator prima data si nimic. Dupa un timp m-am facut cu vopsea si mi-a iesit super culoarea big grin