| unreadfire a întrebat:

am o intrebare. Vreau ca vara aceasta sa îmi fac nipple piercings, însă nu știu niciun salon care face astfel de piercinguri. M-ar ajuta dacă mi-ați putea recomanda voi unele locuri de încredere și profesionale. Ar fi super dacă ar fi in zona Mures, Brașov, Sibiu etc. și dacă știți ca e nevoie sa ai 18+ sau orice alta informație care m-ar ajuta

1 răspuns:
| ShREKT a răspuns:

In Targu-Mures cred ca se poate la Inkstingt Tattoo, nu cred ca te intreaba de varsta sau date personale, din cate stiu isi fac treaba se te lasa in pace. Si eu la ei mi-am pus pierce la 16 ani si nu au intrebat nimic