| mindyabusiness a întrebat:

Am o problema uriasa! vara asta m-am vopsit roz, inainte cu o saptamana m-am vopsit blond pana la urechi. Si chiar cand a inceput scoala 2 profesori au inceput sa zica ca "de ce te-ai vopsit pe par". Sincer nici mie nu-mi place asa mult ca ii aspru. Si ma gandeam sa ma vopsesc inapoi + ca o parte mi-a ramas roz. Cam asa e culoarea parului meu natural http://usercontent2.hubimg.com/7067617_f520.jpg
Si acum de la urechi pana la sfarsit il am blooond deschis ce ii cam naspa. si ma gandeam sa ma vopsesc cu o vopsea light brown. Intrebarea este: dupa ce ma vopsesc, cat timp sa ma las sa imi arate ca culoarea naturala a parului meu?

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nu trebuie să le pese profesorilor cum ai tu părul că doar nu gândești cu, culoarea părul ci cu mintea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot o sa fie o discrepanta intre parul tau natural si cel vopsit daca nu te aranjeaza un stilist. Si poti verifica parul ca sa vezi cum e nuanta cand te vopsesti dar culoarea se scurge repede de pe un par blond.

| QueenQueenMiss a răspuns:

10-15 min?