| dreams0423 a întrebat:

am o rochie care este crem dar este acoperit cu dantela neagra, ce oja mi se potriveste?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Pai, ai putea sa o potrivesti cu culoarea pantofilor si/sau a posetei.

Sa iti faci unghiile negre e putin cm aiurea, crem, la fel. Cred ca ar fi interesant daca ai avea un model cu sclipici in loc de un model simplu, cu o culoare mai degraba roz decat crem + sclipici happy Vrei totusi sa nu pari o persoana stearsa, nu?

7 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Neagra

| anoniiim1807 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine se potrivește crem. Sa fie toate crem si eventual pe o unghie sa fie un model cu negru.
Unghiile crem(nude) sunt foarte elegante dupa părerea mea.

| Fatanumarul1 a răspuns:

Nude

| JustAsking21 a răspuns:

Crem

| Rox1997 a răspuns:

Unghi french

| Pisicaeuropeana400 a răspuns:

Daca e mai mult negru ar trebui sa iei oja crem daca e mai mult crem sa iei oja neagra ca sa balansezi

| Georgiana_Andrei_1992 a răspuns:

Poti pune ce doresti. V-a fi pata de culoare.