| geta123 a întrebat:

Am o rochie crem cu o dantela frumoasa neagra aplicata deasupra. Ce culoare ar trebui sa imi iau papucii? Dar geanta?
Tin s mentionez ca rochia e pt banchet(clasa a8a). Ati putea sa imi recomandati un site pt gentuta?:*

2 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns:

Sigur nu papuci! Clar, nu!
Pantofi sau sandale negre si geanta crem.
Geanta sa fie un plic mic cu o bareta lunga. Poti aplica un lant (sigur o sa vrei sa mananci sau sa dansezi si nu cred ca vrei sa o lasi pe masa).
Nu se mai poarta pantofi la aceeasi culoare cu accesoriile (poseta, curea, etc)
http://www.tinar.ro/femei/genti_plic.html

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Merg foarte bine ambele culori adica negru si crem, eu as opta pentru pantofi si geantuta negre.