| sweetlarysa a întrebat:

Cum credeti ca se vede mai bine o rochie:la bust o culoare si cu dantela neagra peste si restul neagra sau sus neagra si in jos o culoare cu dantela neagra peste? Ce culori credeti ca merge la rochie?

1 răspuns:
| Ana19993 a răspuns:

Sus neagra si in jos o culoare cu dantela parerea mea.Deoarece negru te face mai slaba si automat ai parea mai subtire si poti face rochita stil printesa dar nu exagerat.Si ar arata chiar dragut.

ceva de genul doar ca cum am spus, sus neagra si jos o culoare :
http://rochii-2012.blogspot.ro/......exton.html