| oana_1158 a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant avon si as vrea sa imi explicati si mie cu pun comenzi,unde le pun, cum sunt cu banii primiti, in concluzie TOT! Mersi.happy

6 răspunsuri:
| Кристина21 a răspuns:

Buna:*...Si eu am fost reprezentant Avon.Deci in primul rand daca te inscri online, in max o luna te va suna un coordonator si veti stabili impreuna o zi in care sa va vedeti si sa semnati niste acte, in acel moment ea/el trebuie sa itti dea un catalog..vei primi un email de confirmare a faptului ca esti in baza de date...Prima comnada va fi data de coordonator..la urmatoarea comanda o sa primesti nr de reprezentant de la coordonator si parola, cu aceste date te loghezi in contul tau Avon, banii nu ii primeste banii iti ramn, de exemplu tu faci 0 comanda de 230 lei, dar nu o sa platesti decat 200:*

| NicollHellen a răspuns:

Dar aceste oferte cum vi se par? http://ladys-business.blogspot.gr/;)

| Cozyy a răspuns:

Daca mai vrei sa devi reprezentant avon, poti sa ma contactezi la adresa de mail coozyalexandra@yahoo.com sau mess si iti voi spune mai multe. mai sunt doar cateva zile in care poti beneficia de o reducere de 30% la primele tale 4 comenzi si de premii motivationale, parfumuri gratis, creme,, rimeluli si etc. toate le primesti gratis daca depui lunar o comanda timp de 4 camapanii. astept raspunsul tau. O seara faina

| mariaavon a răspuns:

Daca nu te-ai inscris inca, ma poti contacta la numarul de telefon 0721841874 sau pe id-ul de mess mary_papusika23, si te voi informa cu tot ce ai nevoie,si daca doresti sa te inscrii in echipa mea este necesar sa ne intalnim si iti voi explica toate detaliile,avantajele si dezavantajele,nu iti recomand inscrierea prin intermediul internetului, deoarece coordonatorii cauta doar sa te inscrie nu sa te si instruiasca, pe baza inscrierilor isi maresc salariul, asa ca ai mare grija pe "mana cui aterizezi", astept un raspuns de la tine.

| Mymytica a răspuns:

Da-mi add si te pot inscrie: avonncosmetics32

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate, daca nu ai comenzi, nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand.Iti explic eu totul pas cu pas.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*