| Alexandra_7361 a întrebat:

Cum pot deveni reprezentant AVON? Si daca devin, cum pot avea mai multe comenzi? Si daca stiti, imi puteti da mai multe detalii in legatura cu acest job (salariu, cam cat se castiga?) Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Buna :*

da-mi add bia_coolgirl94

si iti dau eu acolo toate detaliile:
-ce castigi
-cati bani
-o sa iti dau sfaturi cum sa vinzi mai mult
-te inscriu eu
si orice detalii mai vrei tu
te astept:*

16 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Te poti inscrie ff usor. Daca ai unde si cine sa cumpere e ok dar nu stiu cita putere de cumparare mai exista atit timp cit se umple tara de someri. crezi ca le mai arde sa si cumpere cosmetice sau mincare?

| zxsds a răspuns:

Ai comision din ce-ai vandut. Cu cat vinzi mai multe produse cu atat faci mai multi bani. Internetul este cheia, poti avea multe comenzi daca sti unde sa cauti clientii.

PS. Ai grija cine o sa te bage in sistem. Cere-i o copie de pe buletin inainte sa devi reprezentant.
Leader-ul care m-a bagat in sistem mi-a tras teapa. Vazand ca nu dau comenzi a dat comanda din contul meu. Mi-a promis ca o va platii... asta pana cand m-am trezit cu agentia de recuperare debite pe cap.

PS2. Cei din Ploiesti feriti-va de Iuliana Ilie - leader avon! Trage tepe!

Răspuns utilizator avertizat
| oriflame_9415 a răspuns:

Buna reprezentant avon poti deveni doar cu buletinul si discounturile sunt urmatoarele 15%-30%+cadouri pentru mai multe detalii avon_mehedinti@yahoo.com

| Prezidentul a răspuns (pentru oriflame_9415):

Daca esti baiat, poti sa fi reprezentant avon?

| Sapphire a răspuns:

Am fost si eu reprezentat Avon in generala insa nu a tinut prea mult timp. Ca sa ai multe comenzi mari trebuie sa te invarti intr-un cerc cu persoane care nu prea au ce face cu banii. Spun asta pentru ca mie personal nu prea imi plac aceste produse.
Tu in functie de comenzile pe care le faci castigi un anumit procent. Cu cat sunt mai mari comenzile, cu atat castigi si tu mai mult. In afara de bani, mai poti castiga produse.

| Clever a răspuns:

Gasesti detalii aici www.avon.ro :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA ALEXANDRA NUMELE MEU ESTE DICU ANUSCKA SUNT LIDER A V O N. DACA DORESTI POTI VN IN ECHIPA MEA. Ai comision din ce-ai vandut. Cu cat vinzi mai multe produse cu atat faci mai multi bani. Internetul este cheia, poti avea multe comenzi daca sti unde sa cauti clientii.
si iti dau eu acolo toate detaliilecall mee castigi

-cati bani

-o sa iti dau sfaturi cum sa vinzi mai mult

-te inscriu eu

si orice detalii mai vrei tu. ID MEU DE MSS. agapy96 @yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Referitor la ce a declarat Mandricel Marius! Sunt lidera lui. Am facut retur totul dupa ce am dat comanda pe numele lui (am dat-o doar ca sa ma confirm ca lider). Coletul nu a fost impachetat destul de bine, incat produsele s-au pierdut pe drum. Astazi am vorbit cu cei de la avon, si au spus sa le trimit declaratie de la posta si chitanta cu dovada ca au trimis coletul cu returul. O sa le trimit la sediu, si sper din tot sufletul sa se termine cu bine! N-am dat in viata mea tzepe si nu-s genul asta de persoana, nu ma mai bag in afaceri din astea toata viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.reprezentant avon poti devenii daca semnezi un contract si daca aduci 2 copii dp buletin. sfaturi despre cum poti avea mai multe comenzi iti pot da destule daca ma contactezi.ai foarte multe de castigat cu avon, incepand de la bani pana la produse cadou si multe altele.am si sfaturi pentru tine cum sa iti gasesti cat mai multi clienti dar iti voi spune tie personal nu iti scriu pe site. daca te inscri la mine o sa primesti un cadou, insa daca crezi ca nu am fost suficient de convingatoare in caz ca mai sti vreo fata care ar dori sa se inscrie la avon contacteaza-ma si iti voi oferi un parfum. daca te inscri ai sa te convingi ca odata intrata in echipa avon o sa iti permiti mult mai multe decat iti permiteai inainte pentru tine.pipik.roxana_barosana1@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. daca esti din suceava, ne putem intalni si te ajut eu...id:sweet_ktalyna@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna i-a id meu sweet_angel_for_you80 si te lamuresc eu cu ce vrei tu eu sunt lider avon si caut reprezentantii cine e de acord ii astept la vb pe mess. pup

| ancaid a răspuns:

Te pot inscrie si-ti pot oferi toate detaliile; id ancasimanu

| Andaa_2747 a răspuns:

Nu ai salar daca esti reprezentant...

intra pe www.avoncosmetics.ro
:P

bafta:P

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Inscrierea in AVON se face online aici http://mad.ly/signups/115664/join

| miha3Lla a răspuns:

Inscriu reprezentanti avon...pentru mai multe detalii add: miky_mika94