| Anonimaa5W a întrebat:

Aș vrea să îmi fac codițe ca și acelea pe care le-a avut Diana Condurache. Știți cât costă și dacă aș putea să le fac undeva în Pitești, Mioveni sau Câmpulung? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Costa foarte mult, deoarece necesita 4-6 ore sa le impletesti.

| Petcu_Denisa_1999 a răspuns:

Costă 80 de lei doar extensiile, iar in general sa ti le faca ar costa in jur de 120 de lei pentru ca dureaza 3-4 ore sa ti le faca

| Anonimaa5W explică (pentru Petcu_Denisa_1999):

Fără extensii nu se pot face? Am văzut mai multe fete în afară care și le-au făcut fără extensii happy