| Pitbullllll a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc gri dar as vrea sa ma fac acasa, ce imi trebuie si cum pot face asta avand in vedere ca eu am parul brunet?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Parul gri este extrem de greu de obtinut. Chiar si la salon e greu.
Ai vazut ca daca te decolorezi acasa mereu ies niste nuante de galben sau portocaliu, iar vopseaua gri se prinde numai pe par complet alb. Pt asta ar trebui sa te decolorezi aatfel incat sa iti iasa alb, chiar 2-3 decolorari daca e nevoie dar atunci parul tau se va deteriora foarte tare.
Poti incerca dar ai mare grija. Si dupa aia sa iti faci la fiecare spalare masti cu uleiuri ca sa isi mai revina parul putin.

| Justme1997 a răspuns:

Nimic nu va arata bine direct pe par brunet, trebuie sa te si decoloreze la salon

| 2002mihnea2002 a răspuns:

Poti incerca cu spray special, se duce dupa o spalare