| Brunette11 a întrebat:

Imi recomanda cineva o vopsea de par buna? Sa nu curga din par. Am parul cret si as vrea sa ma vopsesc brunet.

Răspuns Câştigător
| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Eu ma vopseam brunet si saten inchis cu Garnier, mi s-a parut foarte buna, iar pretul este foarte mic.

4 răspunsuri:
| razvanel112 a răspuns:

Iti recomand Fanola, este o vopsea profesionala si din cauza asta este putin mai scumpa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai rezistenta mi se pare Palette color creme, e intr-o cutie mov. Am fost vopsita roscata cu ea si roscatul curge ca apa la robinet dar asta s-a mentinut perfect cam 2 luni chiar daca ma spalam de 5 ori pe saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joico

| Laura78 a răspuns:

Palette color creme, sau Garnier, care are si un pret foarte mic.