| Dextro a întrebat:

As vrea sa stiu unde gasesc Coontails? si daca este de cumparat dar as dori sa fie in RON pentru ca eu am gasit doar in dolari sad :-s... funda pentru cine gasestewinkingbig grin

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Dacă nu găseşti în IDM (în caz că eşti din Bucureşti), nu cred că ai şanse în altă parte. Ai putea să cumperi extensii blonde şi să le faci tu dungi negre, sunt o grămadă de tutoriale pe youtube. Sau ai putea să decolorezi dungi în părul tău, dar am încercat chestia asta şi nu a ieşit cine ştie ce pentru că am folosit un decolorant shitty de la supermarket -_-