| EUSIATIT a întrebat:

Parfumul CATALIN BOTEZATU a cumparat cineva? as dori sa stiu cum este? SI unde il gasesc [ nu pe net ] am vazut ca se poate comanda. m ar interesa daca se gaseste in magazine si unde? sfaturi. pareri,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mall

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

La magazinele B&B cica il auhappy incearca.

| Oxanna a răspuns:

Aaam, are unchiu meu, si sincer nu mi se pare nu stiu ce, adica e ok... dar nu pentru gusturile mele(sunt fata), nu stiu de unde il poti lua incearca la mall-uri sau la magazine specializate in asa ceva/ parfumerii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma asteptam la un parfum elegant. Din pacate e doar un parfum greoi fabricat in Turcia.

| robert3dibs a răspuns:

Salut. pentru cei care sunt din zona Valcea il gasiti in Mall la etajul 1. e un stand cu parfumuri D&P. sunt singurii care comercializeaza parfumul lui Catalin B. original. Mai au si pe cel al lui Dana Savuica si Adina Buzatu. bafta!