| HappyGirl4 a întrebat:

Asta e mai mult o intrebare pentru fete.Ce parere aveti despre BB cream-ul de la Nivea? Vroiam sa mi-l cumpar dar am vazut intr-o reclama ca e un tub destul de mic si as vrea sa stiu si cam cat ar costa..Multumesc anticipat DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Bună! Eu, în general nu folosesc foarte mult machiaj, însă crema BB îmi place mult, e uşor de aplicat şi cu o textură uşoară. Îm magazine o găseşti la preţuri de 18-20 lei, doar să ai grijă să fie un ton apropiat pigmentului pielii tale! O zi frumoasă în continuare! big grin

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

E acceptabil ca si raport calitate-pret. nivea nu e specializata in cosmetice sa zic asa, deci nu poti sa ceri prea multe, insa este un bb ok.

| HappyGirl4 explică:

Multumesc de raspuns dar stiti un site de unde pot sa il iau pentru ca am cautata prin oras dar nu prea il gasesc.

| ClaraMaria20 a răspuns:

Eu l-am luat de la Oriflame,este foarte bun, nu este chiar așa de puternic ca fondul de ten, dar este mult mai bun pentru tenul nostru. Acel tub este mic, într-adevăr, dar cantitatea care se afla în el este destul de mare. Prețul lui este în jur de 20-35 de lei, depinde de unde îl cumperi. Sper că te-am ajutat.