| Deni4you a întrebat:

Am vazut reclama aceea cu revista "in galop", iar eu sunt foarte pasionata de cai, fac si ore de echitatie.As vrea sa mi-o cumpar imi puteti spune despre ce este vorba in ea cam cat costa si ce parere aveti despre ea?

2 răspunsuri:
| Madalichka a răspuns:

Buna, Deni,
In galop este o revista foarte buna, cu informatii despre diverse tipuri de cai, sfaturi despre echitatie, legende, povestioare, contine chiar si doua postere, plus benzi desenate si un cadouwinking
Eu mi-am luat-o azi si mi-a placut foarte mult!

| BuBu_3625 a răspuns:

Deni,e o revista super tare dar si H2o e tare!winking

Frumoasa revista, ea costa 7 lei si 50 de bani!kiss

7, 50!kiss:-x Funda?thinking