| Felinaababyy a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti niste metode naturale de a scapa de cosuri. nu neaparat repede repede. in 2-3 saptamani cam asa, poate si mai putin. As vrea niste metode naturale care au functionat la voi. sau alte chestii. Nu vreau creme!
Dau FUNDA GARANTAT! + VOT

Răspuns Câştigător
| Nicoleta12345 a răspuns:

Pai eu la inceput aveam multe si am dau cu "Zynerit " Si da rezultate nu mai am nici multe si in plus nu mai este tenul unsuros. nu stiu cum laughing! Eu asta folosesc si ma dau in fiecare seara inainte de a ma culca. si da rezultate dac vrei poti incerca. big grin!
Funda?:***!

7 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Cel mai eficient tratament pentru cosuri este zeama de lamaie, ustura putin dar da rezultate, eu am folosit-o si in 3 zile am scapat de cosuri acum cred ca depinde si de ten, totusi incearca poate iti face bine. Bafta!

| Felinaababyy explică (pentru Hαppiηеss):

O sa incerc... Multumesc! Am mai incercat si galbenusul de ou si nu prea a mers... dar poate zeama de lamaie o sa mearga happy

| AntoNella41 a răspuns:

Pai si eu am cautat si am auzit ca spirtul ii bun si m-am facut cu spirt in fiecare seara inainte a ma culc si nu mai mi-a aparut asa multe...eu zic ca merita sa incerci.happy

| AntoNella41 a răspuns:

Pai si eu am auzit ca ii bun spirtu la cosuri si m-am facut in fiecare seara inainte sa ma culc si nu mi-a mai aparut asa multe cosuri...merita sa incerci.happy

| Jerry_Alex_1999 a răspuns:

Am auzit de un amestec de spirt si petale de crin si 1-2 de trandafir daca vrei sa pui. Lasi putin la macerat 10 min, si te dai. happy

| yourstar a răspuns:

Deci daca esti din Chisinau du-te la farmacie si cere,, LEVOMICETIN-RNP,, te va ajuta costa sub 30 lei eu am scapat in o saptamana! happy

| Felinaababyy explică (pentru yourstar):

Din pacate stau in Bistrita Nasaud happy Multumesc foarte mult de sfat... poate o sa ajung pe acolo si o sa imi cumpar! :*