| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema cu tenul : am cosuri pe frunte,sau,cel putin, impuritati..cum as putea scapa de ele? am incercat metode naturale insa fara niciun rezultat..la medic nu vreau sa merg si ma gandesc ca macar unii dintre voi au avut aceeasi problema.voi cum ati scapat de cosuri sau ce creme imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| nightmaiden a răspuns:

Ai bunici la tara? intreaba.i la toamna de apa de viebig grin... crede.ma am avut aceeasi problema, dar mi.a trecutwinking

1 răspuns:
| RainbowExplosion a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca si a ta. Eu folosesc o crema de la oriflame : pure skin. E ca un fel de sapun lichid doar ca are niste particule mici albastre care trebuie aplicate pe fata umeda. Iti indeparteaza cosurile, ti le vindeca, mie imi foloseste foarte mult. Sper sa iti foloseasca si tie!