| CHUpopCHU a întrebat:

ce faceti?
Ma gandeam ca vineri este prima zi de primavara si nu am nici o idee cu ce sa ma imbrac in anotimpul acestawinking As vrea niste sugestii ...de preferat cei cu experienta

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Colanti gen jeans, tricouri fara un umar, botine colorate(mono)...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este 1 Martie nu inseamna ca sunt si temperaturi de primavara.Asa ca mai asteapta cu imbracatul.Au fost situatii cand a si nins in aceasta perioada.Ia-te dupa vremea de afara.Nu dupa calendar.

| CHUpopCHU explică (pentru darrio2007):

Intrebarea a fost pusa altfel : ce tinute as putea purta IN TOT ANOTIMPUL DE PROMAVARA! Citeste cu atentie (nu a fot un repros ...asa ca nu te supara) okwinking?
AAA si daca vrei poti sa dai cateva sugestii pentru tinutele de primavara!

| darrio2007 a răspuns (pentru CHUpopCHU):

Ok.Nu e suparare.Vezi daca te ajuta:http://vinereaneagra.eu/haine-la-moda-pentru-primavara-2013/

| malina1111 a răspuns:

Intro imbracaminte de culoare primaveri!

| Alexuca_Aly_1994 a răspuns:

Primavara asta se poarta galben, alb, roz si verde... Dar eu zic sa te imbraci in rosu si alb happy.