| alexandra1695 a întrebat:

Hey,TPU,ce parere aveti de crema de fata cu laptisor de matca(Apidermin). pentru ce este buna?

Răspuns Câştigător
| BombonicaXD a răspuns:

Este foarte buna pentru demachere si hidratarea fetei! O folosesc de 5-6 luni si sunt super multumita de ea.In primul rand, rolul ei e de a curata porii si de a hidrata si hrani fata.O mentine curata si sanatoasa, in comparatie cu calitatea ei chiar nu e scumpa deloc, si poate fi utilizata pe orice tip de ten, zilnic.Mie una imi place extraordinar de mult. happy

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca te intreb dar cati ani ai? Cum poti intreba si totodata dandu ti si raspunsul in acelasi timp hai ca asa ceva nu am mai vazut!laughingPai tu spui crema de fata cu laptisor de matca si apoi intrebi pentru ce este buna! Oare pentru ce este buna? Pentru maini logic!laughing)sa ti hidrateze fata pentru ce sa fie buna! of of

| alexandra1695 explică (pentru VadTot):

Ma refeream daca e buna pentru cosuri, hidratare, demachere dar ce pot sa.ti cer tieoh go on