| xFakeSmilex a întrebat:

Ce parere aveti despre acest inel de la Meli Melo, as vreau sa il cumpar dar totusi...ma gandesc ca este o culoare intensa si mai greu de purtat. Voi ce parere aveti?

http://melimeloparis.ro/......bg12t.html

Răspuns Câştigător
| corny04 a răspuns:

Buna happy

eu zic ca da..merita luat, mie imi place foarte mult love struck

si il poti purta, zic eu, la aproape orice tinuta..fie de zi, sau de club

Sper sa te ajute!

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
E supr dragut si il poti purta pentu a da un plus de originalitate tinutei, eu zic ca merita.

| cat a răspuns:

E haios. Mie imi place si nici nu este scump. Merita.

| mona a răspuns:

Arata bine si sunt curioasa cum va arata dupa un timp din moment ce il porti pentru ca se fac urate

| BountyLoverXD a răspuns:

Da, merita si nici nu e scump big grin La noi in oras nu este meli melo si vreau si eu crying( big grin

| ellasweetlollipop a răspuns:

Daca ai la ce sa-l asortezi il poti cumpara. Este foarte jucaus, dragut, nu este scump si merita investit in el. Produsele meli melo sunt foate dragute si nu foarte scumpe. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Indiferent de tinuta acest inel va da o pata de culoare!
pa-pa

| Euletitia a răspuns:

Buna! Parerea mea e ca e putin chicios. Mie personal nu-mi plac accesoriile astea ieftine, gen meli-melo sau accesorise, sau mai stiu eu ce siteuri/firme. eu port bijuterii doar din aur sau inele/cercei din aur cu pietre pretioase sau coliere/crrecei din perle naturale. am [utine bijuterii, dar toate de calitate.

| xFakeSmilex explică (pentru Euletitia):

Pai eu am cerut parerea in legatura cu acest inel. Adica sicer nu ma intreseaza bijuteriile tale de aur sau argint laughing. Ce sa zic...sa le porti cu placere.

| marmotavorbareatza a răspuns:

E super dragut... eu ti-as zice sa til iei! funda?

| Andreea9595 a răspuns:

Hei, chiar e dragut si e la moda. Il poti asorta la orice si vei avea un aer de indrazneala. Il plus, daca e reglabil (ca in poza) nu va fi greu de purtat.

| SimilarToRain a răspuns:

E ok inelul, ar fi aratat mai bine daca ar fi fost argintiu, nu auriu. Fiecare cu gusturile sale. Daca tie iti place, eu zic sa-l iei happy