| Mihnea_2650 a întrebat:

Vreau sa imi iau inele de genul acesta: http://www.gotica.ro/......-ROCK.html
in still Rock
Care este parerea voastra si pe ce deget, pe care mana ar trebui purtat?
Vi se pare gay sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| Sinitar a răspuns:

Nu din contra sunt chiar smechere si eu zic daca nu ai prietena sa il porti pe mana dreapta pe degetul inelar, iti zic asta pentru ca si eu sunt rock-er

6 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Acuma nah eu iti zic in fata. zici ca-s de cocalari unele :d altele chiar sunt faine. depinde de alegerea ta happy

| Sinitar a răspuns:

Da primul dupa degetul mic big grin

| Roscataaa a răspuns:

Inelul e okeii :d
pe mana dreapta sau stanga nu cont... pe degetul care ti-este bunhappy[parerea mea:d]

| nadyank a răspuns:

E foarte frumos, mie imi place si pe degetul opozabil happy

| Mihnea_2650 explică:

Problema ii ca eu nu stiu care ii degetul inelar thinking ala pentru verighete?

| Andreea_8573 a răspuns:

Si eu sunt rockerita, si ador inelele de genul asta. Ti`l poti pune pe ce mana vrei, dar ar arata mai interesant daca ai pune cate unul pe fiecare deget. happy