| Panteraa a întrebat:

Ce remedii imi recomandati pentru a scapa de cosuri? Poate o crema mai buna. Nu am foarte multe, doar pe un obraz, dar se vad foarte urat.

6 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Alifia de galbenele happy, face minuni! e buna cam la toate

| Hevnoraak a răspuns:

Skinoren,testat funcționeză atât timp cât te ți de tratament.

| crissa20 a răspuns:

Incearca sa-ti speli fata cu sapun cu sulf, apoi foloseste lotiunea tonica cu extract de melc de la gerocossen si in final aplica crema de la gerovital pentru ten cu probleme! fa aceasta operatiune dimineata si seara, nu mai folosi machiaj o perioada si o sa vezi ca problemele tenului vor incepe sa traca treptat! Iti spun din propria experienta! Bafta!

| LeeInNa a răspuns:

Scuze ca iti dau remediu naturist dar si eu am cosuri si folosesc tarate de la grau si zat de cafea.E foarte eficient!

| assi a răspuns:

Eu am fost la dermatolog(nici eu nu am multe) si mi-a recomandat crema reton A ...este foarte buna. O gasesti in farmaci la 13 lei deci este si ieftina si chiar te ajuta.dar neaparat sa folosesti o crema hidratanta buna deoarece usuca tenul foarte tare...sau cel putin iarnahappyfunda?:*

| nopainnogain29 a răspuns:

Ia zynerit.se gaseste la farmacie.il aplici seara inainte de culcare, dar ai grija sa nu iti dai mult pentru ca e o solutie cutanta mai puternica.