| deeaisabela a întrebat:

ce sa fac sa scap de barbia dubla cat mai repede fac exerciti, in fie care zii sunt slaba si nu stiu de ce am barbie dubla normal cand esti mai grasuta ar trebui sa ai barbie dubla, deci am un inceput de barbie dubla dar este inestetica si ma enerveaza rau si nu am nicio persoana in familie cu barbie dubla, pentru ca am auzit ca daca ai persoane in familie poti sa mostenesti etc nu stiu exact Bine multumesc TPU dau Funda + vot

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bondarel99 a răspuns:

Nu doar persoanele grase au barbie dubla, asta tine de constructia fetei, inseamna ca ai o barbie mica.Asta se poate corecta doar prin interventie chirurgicala, implant de barbie.

| Bubutita a răspuns:

E posibil sa ai o boala, dar nu grava, si pur si simplu ai barbie dubla sau,, gusa'', cum ii spunem noi.Si eu am o profa la scoala foarte foarte slaba dar care are aceasta problema, are foarte tare gusa. Poti scapa prin operatie.:*