| Salamandra44 a întrebat:

Hey TPU.Ce se întâmplă dacă îmi fac sprâncenele mai subţiri că le am foarte groase?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-ți recomand sprâncene subțiri, nu prind mai pe nimeni, te fac să pari ternă și obosită. E foarte bine să-ți fie acoperită arcada, dă impresia de odihnă și un aspect plăcut chipului. Poți să le arcuiești un pic, dar nu să ți le subțieze prea mult. Du-te la un salon calumea și spune-i să-ți dea formă în funcție d eforma feței dar să nu ți le subțieze. Și după poți să continui tu acasă să te pensezi pe forma dată acolo dacă-ți place.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic.

| Andra9pk a răspuns:

Daca ti le faci o forma adecvata fetei tale, sa se potriveasca nu are ce sa se intample decat sa iti stea mai bine laughing

| Marbea a răspuns:

Du-te la o cosmeticiana sa-ti dea forma, se poarta sprancenele care sunt potrivite fetei tale. Este suficient daca le da forma, adica ia ce este in plus de sub si de deasupra sprancenelor.

| Stefania1214 a răspuns:

Pai n ai cum sa stii daca se intampla ceva daca nu incerci... poate chiar o sa ti placa, plus ca sprancenele cresc sau daca nu ti plac le poti face cu fard pentru sprancene

| Anamariaebuna a răspuns:

Vei murii

| CristinaMamaia111 a răspuns:

Nu se întâmpla nimic.