| love3372 a întrebat:

Ce parere aveti despre sprancenele groase la fete? Nu exagerat de groase... Eu le am groase si nu ma lasa sufletul sa le fac subtiri...

Răspuns Câştigător
| Sabrina452 a răspuns:

Eu ador sprancenele mai groase. Acum fiecare cu gusturile lui dar de obicei daca o fata are sprancenele groase de cand e mica ar trebui sa le lase asa. Mai bine decat sa le ai subtiri. Fetele cu sprancene mai groase, dupa parerea mea, sunt mult mai frumoase si mai interesante. Sper ca te-am ajutat! :*

| love3372 explică (pentru Sabrina452):

Si mie imi plac, sunt ceva mai iesit din comun. Cam toate fetele au sprancene subtiri...

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Las', că-ţi căsăpesc eu sufletul.

| love3372 explică (pentru Pricked):

U so funny

| Pricked a răspuns (pentru love3372):

Ştiu.

| Happyjump a răspuns:

Conteaza doar daca iti sta bine

| Georgemy2 a răspuns:

Le urasc, is groase si urate!

| Legend123 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun..baietilor nu prea le plac nici sprancele groase nici cele subtiri. sfatul meu e sa te duci la un salon si sa ti le faci asa cum trebuie te poti uita si pe net la niste imagini cu niste sprancene frumoase happy oricum tu faci ce vrei si ce iti place eu ti-am spus ca mie ca baiat nu prea mi-ar placea..bafta