| Cristina788 a întrebat:

Anul acesta se poarta sprancenele mai groase sau mai subtiri? Eu pana acum le-am avut subtiri, dar de 3 luni incoace nu le-am mai pensat deloc pentru ca vreau sa le las mai groase.

5 răspunsuri:
| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Se poarta asa cum iti plac tie si cum iti sta mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar conteaza cum se poarta? Degeaba se poarta groase, daca arati ca o bufnita cu ele. Important e cum iti sta tie binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai groase e mai sexsy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca se poarta cele subtiri big grin pentru ca cele mai groase sunt demodate ...si acum` sa fim sincere. carei femei i`ar sta bine cu sprancene groase...nu stiuthinking parera mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Looool mai subtiri, da nici chiar exagerat...