| DennD a întrebat:

Cine imi spune niste placi bune de ceramica, sau cine imi da un site de unde as putea comanda. Multumesc, fundita happy

Răspuns Câştigător
| BeautifulAngel a răspuns:

Poti sa iti cumperi placa de la firma REMINGTON,sunt foarte bune,am si eu si multe alte fete, si nici nu consta prea mult, gasesti si pana in 150 sigur.Cauti in magazine si gasesti cu siguranta. funditabatting eyelashes

1 răspuns:
| FabuloasaRO a răspuns:

Eu folosesc de la Remington. Produsele lor sunt foarte bune, aproape de nivel profi, iar avantajul este ca sunt accesibile ca pret. Le poti gasi produsele si in hypermarketuri, cum ar fi Cora sau Carrefour.
Raspuns oferit de http://www.fabuloasa.ro/