| viviene2010 a întrebat:

Crede-ti ca daca am porii dilatati si folosesc apa purificata o sa imi treaca cu timpul? Am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| LaraClarice a răspuns:

Ar fi de folos ceva special pentru porii dilatati. Cel mai bine e sa intrebi farmacista. Si mai este si ceaiul de musetel care ajuta mult.
Acesta se foloseste la spalaturile faciale. Dupa ce te speli normal cu apa si te stergi pe fata, fa acelasi lucru si cu ceaiul de musetel numai ca nu trebuie sa te stergi. Dupa 10-15 min clateste-te cu apa si sterge-ti fata.

(semneaza petitia si da-o mai departe http://www.ptroa.co.il/petition/ )