| Aegyo a întrebat:

Cum as putea sa-mi ondulez parul fara placa/ondulator? Inafara de bigudiuri.

Răspuns Câştigător
| Monica_7286 a răspuns:

Pai varianta nr 1:e sa iti uzi parul (dar nu mult)apoi sa iti faci mai multe cocuri (coculete) si sa le prinzi apoi dimineata parul e buclat
2. sa iti unzi cu putina apa parul apoi iti faci mai multe codite impletite si vei avea onduleuri perfecte
sau iti faci o sg coada impletita dar sa fie ff stransa
sper ca team as macar cu ceva
dar mie imi iese de fiecare dat

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-l pui pe moațe!
Pa, pa.

| bianca9422 a răspuns:

Sa sti ca m-a facut sa rad intrebarea ta
nici cu placa, nici cu bigudiuri, nici cu ondulator

uite inca o metoda :
http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A

iese foarte bine

succes :)

| cristinna23 a răspuns:

Ondulatorul e bun, sa stii ca daca incerci cu placa tot nu tine, poti sa ti-l speli cu un anumit sampon

| Anname a răspuns:

Iti faci baie la cap si cand inca ai parul ud il impretesti in 4-5 codite!hee hee

| Monica_7286 a răspuns:

Pai varianta nr 1:e sa iti uzi parul (dar nu mult)apoi sa iti faci mai multe cocuri (coculete: )) si sa le prinzi apoi dimineata parul e buclat
2. sa iti unzi cu putina apa parul apoi iti faci mai multe codite impletite si vei avea onduleuri perfecte
sau iti faci o sg coada impletita dar sa fie ff stransa
big grin
sper ca team as macar cu ceva
dar mie imi iese de fiecare dat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu scuipat

| Papusa_1623 a răspuns:

Simplu il dau cu spuma apoi il stringi intr-un coc strins si dimineata ai par cret)

| Andra974 a răspuns:

Pai... moate ar fi ideea; sau daca ai cum sa imprumuti o placa de la o prietena asa: http://www.videojug.com/film/how-to-curl-hair-with-straighteners-2 dar altfel doar moate:P