| papusika128 a întrebat:

cum pot sa-mi fac pasta de henna adica chestie de aia ce dau indiencele cu ea pe mana de asi fac tatuaje va rog cel mai bun raspuns primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la Plafar, acolo poți găsi tuburi cu pastă.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mergi la farmacie sau plafar si gasesti acolo.

| Mysteriousgirl260588 a răspuns:

Pai daca ai deja tubuletul de henna ar trebui sa te duci la un salon de tatuaje si poate iti fac ei si pasta si tatuajul, dar stiu ca este foarte periculos sa iti faci un tatuaj cu henna, eu am folosit asa ceva doar pentru sprancene big grin... funda?