| TnCristinaa a întrebat:

Cum sa imi fac unghiile la banchet si cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| Addyna16 a răspuns:

In primul rand vreau sa stiu daca ai talent la desen... daca nu poti sa iti cumperi un "bat" special pentru unghii costa in jur de 10 lei...si ai o parte pentru linii si una pentru bulinute... poti sa-ti faci unghiile o culoare...de preferat in ton cu pantofii si pe degetul inelar eventual desenezi cateva linii sau cateva puncte... daca rochia este mai plina'multe modele" incearca sa faci ceva finut pe unghie... daca ai talent la desen poti desena ceva pe unghie inimioare. ursuleti ...hello kity....vezi tu...sau poti sa te duci la salon iti pui unghii false cu tips 60 lei si mai dai 20 lei sa iti faca un model... sper ca te-am ajutat... daca iti pui unghii false la 3-4 saptamani trebuie sa te duci la salon sa-ti faca o intretinere inca 40 lei... sper ca te-am ajutat...kiss!

6 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

Eu zic sa le lasi fara absolut nimic...tongue

| TnCristinaa explică:

PS:Am rochia verde si sandalele negre

| Copiliţă a răspuns:

Depind ede gusturile tale si vestimentatia ta. Dar simplitatea e foarte frumoasa. Le poti aranja pe toate intr-o nuanta iar pe o unghie sa ai un model... sau...

| Elly94sweet a răspuns:

Un french ceva... unghii negre si cea de langa degetul mic verde cu sclipici.frumos ar fi sa fie si lungi ca daca sunt lungi e de 10 ori mai bine.