| Ady_Ady_1979 a întrebat:

Cat costa unghiile false?

1 răspuns:
| LioErnest a răspuns:

Unghiile cu gel costa in jur de 50-100 lei pe unghia ta naturala! Peste 100lei daca ai unghii mici si vrei extensie cu tips (plastic). Acestea dous trebuie intretinute o data pe luna!
Exista si varianta unghiilor din supermarket care se lipesc cu super-glue si costa in jur de 10-20lei (nu stiu exact) :) si tin mai putin, logic!

Daca ti am fost de ajutor, intra pe facebook si ajuta-ma si tu cu un like te rog:
Http://www.facebook.com/mondenpunctro