| anonim_4396 a întrebat:

daca imi decolorez parul cu ulei de masline si suc de lamaie...imi va creste parul in nuanta mea naturala? de exemplu parul meu e un castaniu deschis.

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Indiferent cu ce il decolorezi el creste culiarea ta naturala si la radacini se vor vedea diferentele de culoare

2 răspunsuri:
| qpDede12pq a răspuns:

Nu,nu cred o sa se deschida la culoare mult, mai okey ulei de ricin de la farmacie.

| KylieK a răspuns:

Nu o sa se decoloreze asa tare incat se se observe diferenta o nuanta dar da creste culoarea naturala