| George628zz a întrebat:

deci am mai pus o întrebare acum cateva saptamani.
Pentru cei care stiu v-am zis de coșurile de pe frunte, acum 2 nopți m-am trezit cu acnee sau asa ceva pe obraz.
Precizez ca ma spăl pe față și altele.
Vreau sa scap de ele cat mai repede, nu le suport mai ales ca eu nu am avut acnee vreodata. Urgent!
Dau funda

3 răspunsuri:
| tusha a răspuns:

Problema e inauntru. Pielea reflecta ce se intampla in interiorul tau. Degeaba te dai cu creme.
Incearca detoxifiere
Bea apa destula
Baga fructe si legume
Nu te stresa.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Ești băiat mă, pun pariu că ai între 11-15 ani, se numeste pubertate si îți apar coșuri, o să treacă de la sine.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Acnee
În caz că vrei sa afli mai mult.