| alexaalexa a întrebat:

Am 14 ani [sunt fta] si am o problema cu cosurile...nu am acnee dar din cand in cand imi apar 2-3 cosuri urate pe obraz si pe frunte si nu stiu ce sa fac sa scap de elex(...va rog ajutati-ma daca stiti produse care usuca repede cosurile...macar in cateva zile. ...va rog ajutati-ma:*

5 răspunsuri:
| AdeLina a răspuns:

Si eu aveam si nu mai mananc oua. De atunci nu imi mai apar... Bine, aici depinde si de organism :*

| bulebule a răspuns:

Eu folosesc zineryt si e foarte bun. Il aplici dimineata si seara pe tenul curat. La inceput iti da senzatia de arsura, pentru ca e foarte puternic si usuca cosurile. Costa in jur de 30 de lei. happy

| dyna_1486 a răspuns:

Buna.ai putea incerca mastile cu argila. poate o sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Institutul Cantacuzino se fac auto-vaccinuri, costa 20 roni, este foarte bun, am facut si eu cand eram de varsta ta.

| Dienus9815 a răspuns:

Incearca sa folosesti masti de miere de albine. Am auzit ca functioneaza. Merita sa incerci! Bafta!