| superuamen a întrebat:

e o urgentaaa, duminica asta am o nunta la care sunt domnisoara de onoare, si habar nu am ce coafura sa-mi fac, am parul lung cam pana aproape de fund ..nu stiu ce sa fac sa fie bine, vreau ceva elegant si frumos, am cautat si eu pe internet dar nu m-a atras nimic cine stie ce.
mi-ar fi de mare ajutor o parere, multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-l cum vrei tu, oricum nu prea conteaza, toata atentia va fi pe mire si mireasa...

| dianabaumli a răspuns:

Ce zici de aceste coafuri moderne si romantice...mie imi plac foarte mult.:)

http://trenda.ro/coafuri-nunta-in-tendinta/

| Madalinaale a răspuns:

Eu zic sa iti alegi ceva cat mai simplu.niste bucle lejere. pica foarte bine pe parul lung.eu asa as face