| Edeline14 a întrebat:

Peste cateva saptamani voi fi domnisoara de onoare la nunta varului meu, dar nu stiu ce coafura sa imi fac(am parul aproape pana la fund)...si port si ochelari de vedere.Ma ajutati, please happy

Răspuns Câştigător
| 123lalala a răspuns:

Buna, si eu am avut parul asa lung, si de obicei ori il faceam bucle ori ...iti iei un pic de par si dintr-o parte si din-tralta il impletesti si il duci in spate ( il faci ca un fel de coronita).Sau inca o idee poti sa te duci la cineva sa iti faca o impletitura. uite te poti inspira de aici:http://www.google.ro/......tp?/search
fundita?