| gabytzzaLOVE a întrebat:

eu tocmai sunt noua in lumea aceasta a meke-up-ului si vreau si eu un site de unde pot lua machiaje ieftine.multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CassieBee a răspuns:

Hey! Eu iti recomand http://www.eyeslipsface.com.ro/index.php?lang=ro :)

4 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Depozituldecosmetice.ro
ladys.o
1001cosmetice
eyelipsface

| SheWasHere a răspuns:

Incearcă link— ul de la profilul meu, sunt ieftine si de calitate superioara produsele.

| Popescu_Silvia_1971 a răspuns:

Buna! Bine ai venit pe site! Iti recomand cu mare caldura www.depozituldecosmetice.ro
Preturi foarte bune, produse de calitate, gama larga, livrare rapida. Succes!