| stefanyparis a întrebat:

eu vreau un fund bombat! ce exercitii sa fac pentru asta?! funda**

11 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Trebuie sa fac sex anal ai incercat?

| ombladon a răspuns (pentru XatomisX):

SI cand vrei sa faci?laughing

| XatomisX a răspuns (pentru ombladon):

M-am referit la ea sa faca dar nu m-a lasat TPU sa scriu f a c i rolling on the floor

| Xtadelo a răspuns (pentru XatomisX):

rolling on the floor))))))

| Niiiicu a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, asta tine de corp...

| MadaRamona a răspuns:

? laughing) silicoane nu vrei?

| MadaRamona a răspuns (pentru MadaRamona):

pai... oricum uie aici :poti, timp de 20 de minute pe zi sa faci miscare in casa, o miscare simpla care sa implice antrenarea corpului in cele mai putin obositoare forme. Asta inseamna ca si atunci cand stai sezand poti sa iti antrenezi fundul, deci sa iti lucrezi muschii. Daca stai pe un scaun, dimineata singura la cafea, tine-ti spatele drept si apoi misca-te de pe o fesa pe alta. Repeta miscarea de aproximativ 30 de ori. Acelasi lucru il poti face si cu genunchii adunati la piept, stand in fund, pe un scaun sau pe un covor, tinandu-te de genunchi. De asemenea poti face un exercitiu foarte simplu si stand in picioare. Nu trebuie decat sa iti intinzi bine piciorul, stand dreapta si sprijinita cu o mana de un perete ori de o masa si misti piciorul inainte si inapoi de aproximativ 20 de ori, apoi aceeasi miscare o faci si cu piciorul opus. Un alt exercitiu pentru un fund mai bombat il poti face si stand in genunchi cu fundul intre gambe, mainile in fata, perpendicular si te ridici, cobori, miscari repetate, cate 50. O alta metoda mai este si aceea conform careia stai pe burta cu mainile la spate si te ridici, formand o curba, o virgula, deci ridici si picioarele si capul, odata cu gatul in acelasi timp. Efectiv te arcuiesti.

| danutza2018 a răspuns:

Si eu vreau asta!

| Lotzi a răspuns:

FA sexlaughing