| Xenia16 a întrebat:

Exista vreun program de editatat poze, in care sa schimb culoarea parului? Dau funda

10 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Adobe Photoshop

| JeffRider93 a răspuns:

Paint.Sau incearca Pizap.Mi se pare ca are si o aplicatie unde poti schimba culorile.;] Numai bine.

| r0bert98 a răspuns (pentru JeffRider93):

Paint?laughing))

| JeffRider93 a răspuns (pentru r0bert98):

Da.Poti sa colorezi parul :]]

| r0bert98 a răspuns (pentru JeffRider93):

Stiu dar totusi sa fim sinkeri laughing... Adica da cu ala kolorezi dar mna... Doar sa koloreze stie laughing

| JeffRider93 a răspuns (pentru r0bert98):

laughing Si sa dea copy-paste la imagini.

| CoOlGirlz a răspuns:

Stiu un site pe nume,, piZap'' este foarte super nu poti face asa ceva dar stiu ceva de genul ce poti face: iei o imagine cu o fata cu parul saten si vrei sa aba parul blond incarci o poza cu par blond decupezi parul si il pui pe aceea fata cu parul saten

| Gabriel643 a răspuns:

Incearca photoscape

| lilian97 a răspuns:

Cel mai bun care il cunosc toti este : ''Adobe photoshop'', sa-ti dau adresa nu pot deoarece siteul nu imi da voie, scrie ca se incurajeaza pirateria, descarca de pe siteurile care le cunosti...succes...