| mihaela_3114 a întrebat:

Verau si eu un program de editat poze dar sa fie super tare adica vreau sa schimb culoarea parului, sa editez sprancenele, etc. ce program as putea sa aleg?

6 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna mihaela. Ideal ar fi Photoshop dar e cam greu de umblat in el. Poti totusi incerca cu ajutorul numeroaselor tutoriale de schimbat culori la par/ochi, etc. gasite pe google. Succeswinking

| mgtow a răspuns:

Photoshop.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Photoshop,dar e destul de complicat.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Buna:)

Pai online ai taaz [ www.taaz.com ] [p.s. trebuie cont;)] iar daca vrei pe calculator "Photoinstrument".
Link : http://www.photoinstrument.com/

* O indicatie la phtoinstrument;)). Daca ai Photoscape ia pozele cu el[la Screen Capture, vezi ca`i jos pe acolo] de pe photoinstrument pentru. ca si acolo iti trebuie nu-s ce cont nici eu nu mi-am facut, le-am luat cu Photoscape;).

Sper ca ti-am fost de ajutor;;).

Fundita?:o3.

Pa, pa pup:*.

| Allexutsu a răspuns:

Foto shop

| ade_4108 a răspuns:

Pizap e cel mai tare si poti sati schimbi culoarea parului, sprancenele si multe altele. fundita?(A)