| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun site sau aplicatie unde as putea sa vad cum arata un om la o anumita inaltime si greutate?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Pai pot arata foarte diferit. Depinde mult de conformatie, de raportul intre masa musculara si grasime, de modul de dispunere a grasimii corporale, etc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca dai de asa ceva sa-mi trimiti si mie un link. laughing
Andreia a punctat foarte bine, nu toti aratam la fel chiar daca avem aceiasi inaltime si greutate. Unora li se depune grasimea in mod egal, altora mai mult pe fund si burta etc.

| Mihaela_Georgiu_1988 a răspuns:

Sincer:nu!