| Bratari12373 a întrebat:

In cât timp îmi cresc sprâncenele cu ulei de ricin?

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

In 3 saptamani sigur vezi rezultatele

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Eu aplic ulei de cannabis de la Hofigal. Ma dadeam de 2 ori pe zi sau o data, la culcare. Uleiul e in capsula gelatinoasa, sparg gapsula cu un ac si scot cat am nevoie. Au fost zone in care nu aveam de mult par, s-a repopulat spranceana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin nu favorizeaza grabirea procesului de crestere a parului sau indesirea lui. Orice ulei vegetal are un impact asupra sanatatii firului de par. Pentru cresterea parului ar trebui sa adaugi in uleiul tau cateva picaturi dintr-un activ cosmetic cu vitamina E. Exista studii care dovedesc eficacitatea vitaminei E.
Urmeaza instructiunile din fisa produsului :
https://www.elemental.eu/ro/845-vitamina-e.html