| Ella995 a întrebat:

Hey, TPU!
In seara asta merg la un majorat si nu stiu ce coafura s-ar potrivi cu rochia pentru ca are guler inalt, gen maleta... trebuie neaparat sa imi prind parul?
tin sa mentionez ca am parul destul de lung( aproape pana la jumatatea spatelui) si am breton intr-o parte.
Astept raspunsurile voastre!:*
(Fundita!)

Răspuns Câştigător
| MarrieMarie a răspuns:

Un coc,sau sa iti prinzi parul intr-o coada mai sus sau, de cenu, ti-l poti ondula si il poti lasa pe spate cu cateva suvite-n fata. funda?

4 răspunsuri:
| ooLaviii a răspuns:

Ti`l poti ondula sau il poti sala drept sau poti sa il creponezi si sa-ti faci un coc. Poti sa ti`l prinzi la spate intr-o coada sau spik. Poti sa iti prinzi jumtate la spate iar cealalta jumatate lasata desprinsa...Te poti inspira de aici: http://www.lyla.ro/tunsori/ Succes!
Funditssa?

| MarrieMarie a răspuns:

Un coc,sau sa iti prinzi parul intr-o coada mai sus sau, de ce nu, ti-l poti ondula si il poti lasa pe spate cu cateva suvite-n fata. funda?

| yasana a răspuns:

Eu zic sa iti faci un fel de coc sau sa ti-l prinzi intr-o parte
sper ca ti-a folosit rs meu

| Ella995 explică:

Multumesc mult tuturor:*
pana la urma mi l-am lasat asa, drept, desprins...mi l-am prins acolo la un moment dat in coada pentru ca ma deranjabig grin