| alexandraplay a întrebat:

Hey TPU! Maine incepe scoala si nu stiu cu ce sa ma imbrac Am niste blugi albastrii mai deschisi la culoare cu bretele bretelele fiind de la ei si nu stiu cu ce sa ii asortez. happy... dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Pai cu un tricou alb, sau roz, sau bleu, si un sacou daca ai daca nu lasi asa, in picioare ori tenisi ori adidasi ori balerini care se asorteaza cu tricoul.
Mult succes in noul an!

3 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Tricoul alb, sau negru fără roz, nu se asortează cu albastru :-s
Numai bine!

| Pufyllyk a răspuns:

Eu zic sa iti iei un tricou negru cu cv pietricele pe el prostioare din astea sa nu fie chiar simplu si tenesi.:*:* Oricum poti si tu sa cauti un tricou care sa se asorteze cu papucii.Bafta!:*

| Alecsandra_Euu_1997 a răspuns:

Mmmm...pai ti-as recomanda un maiou cu strasuri sau orice alceva, (sa nu fie simplu) sa fie alb, asa o jacketa deasupra, pentru ca am inteles ca va fi mai racoare, care sa se asorteze cu baschetii. (cel mai bine e sa ai o jacheta neagra, si bascheti negri), si desigur accesoriile. Daca esti inalta ti-ar trebuie niste accesori mari, proeminente, cum ar fi un lant lung cu o inima (sau cea de genul), care bine-inteles sa fie completat de niste bratari rotunde, si cerceii ti alegi tu ( acum debinde si ce se potrivesc), si ti-ar sta perfect cu o palarie neagra si cu parul desprins. (daca nu ai palarie nu-i nimic). Dar daca esti mai scunda, ar trebuie sa porti accesori micute, dar care sa iasa totusi in evidenta. Mie mi se pare ca ti-ar sta foarte bine, si chiar ai atrage privirile multor persoane. ^^