| GabiSiAtat a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac maine la scoala pai m-am gandit la un trening negru adidas, adidasi negri -alb si gri nike parul il am scurt sau sa merg intr-o pereche de pantaloni scurti gri cu negru si un tricou alb cu verde.Mmm sau niste blugi albastrii astept sfaturi.Sau cum as putea sa le asortez.

Răspuns Câştigător
| Mihaii24 a răspuns:

Tu chiar nu ai respect pentru institutia in care inveti. rolling on the floor) Iti recomand sa te imbraci in niste blugi skiny, un tricou alb so niste tenesi cool. Si o palarie. Why not? Fii cool. BAFTA!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trening :O Tu chiar vorbesti serios?
Imbraca-te ceva mai elegant gen Blugi foarte mulati albi sau crem (daca nu ai, ia-ti albastri), un tricou mai colorat, si o ceaca fara maneci de blugi peste tricou, sau daca nu ai, pune-ti o esarfa mai subtirica!
Sper ca te-am ajutat!

| maryus24 a răspuns:

Dezamagitor...

iti recomand sa revii la realitare

| Alynaa97 a răspuns:

Tricoul+blugii+adidasii+daca e frig... jaca de la trening

| Laurika1234 a răspuns:

Eu zic sa te duci imbracata cu blugi albastri si cu adidasi daca ai o camasa alba sau orice culoare vrei tu ti-o poti lua si sa o bagi in pantaloni :d Sper ca te-am ajutat :*